Post Top Ad

  VAR kayıtları açıklandı: Sivasspor-Fenerbahçe maçındaki pozisyonda hakemlerin karar anı

  VAR kayıtları açıklandı: Sivasspor-Fenerbahçe maçındaki pozisyonda hakemlerin karar anı

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig'in 33. haftasında oynanan ve tartışmalı pozisyonların olduğu maçların VAR kayıtlarını yayınladı. Yayınlanan VAR kayıtlarında çok konuşulan Sivasspor-Fenerbahçe maçının tartışmalı penaltı pozisyonu da yer aldı.

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig'in 33. haftasında oynanan ve tartışmalı pozisyonların olduğu maçların VAR kayıtlarını yayınladı. 33. HAFTANIN VAR KAYITLARI (TIKLA İZLE)
  Yayınlanan VAR kayıtlarında çok konuşulan Sivasspor-Fenerbahçe maçının tartışmalı penaltı pozisyonu da yer aldı.
  EMS YAPI SİVASSPOR - FENERBAHÇE VAR hakemi Benjamin Brand: Kalecinin net bir teması var.Hakem Cihan Aydın: Evet.VAR hakemi Benjamin Brand: Kalecinin, hücum oyuncusunun ayağına net bir teması var şut çektikten sonra.Hakem Cihan Aydın: Evet.VAR hakemi Benjamin Brand: Lütfen kenara gel, sana sahada incelemede göstereceğim.Hakem Cihan Aydın: Sahada inceleme mi?VAR hakemi Benjamin Brand: Sahada inceleme.Hakem Cihan Aydın: Buğra geliyorum incelemeye.AVAR hakemi Abdullah Buğra Taşkınsoy: Cihan, kalecinin şuttan sonra teması olduğunu söylüyor sahada inceleme öneriyor potansiyel bir penaltı için.Hakem Cihan Aydın: Tamam.
  VAR hakemi Benjamin Brand: Başlayacağın zaman söyleyeceğim. Sadece durdurulmuş görüntü. Pozisyonun ardından verdiğin bir sarı kart var. İtiraz için mi?Hakem Cihan Aydın: Evet Benjamin izliyorum.VAR hakemi Benjamin Brand: Cihan oradaysan duraklatılmış görüntüde ayağa teması göreceksin. Kalecinin teması tamam.Hakem Cihan Aydın: Tamam teması gördüm.VAR hakemi Benjamin Brand: Tamam şimdi sana pozisyonun tekrarını göstereceğiz. Tamam.Hakem Cihan Aydın: Tamam normal hızda istiyorum, evet.VAR hakemi Benjamin Brand: Bu.Hakem Cihan Aydın: Tamam.VAR hakemi Benjamin Brand: Bu yavaş çekim.Hakem Cihan Aydın: Tamam. Bu pozisyon dikkatsiz müdahale. Penaltı ve sarı kart veriyorum.VAR hakemi Benjamin Brand: Evet. Onaylıyorum, onaylıyorum.Hakem Cihan Aydın: Tamam, teşekkürler.
  MONDİHOME KAYSERİSPOR - TRABZONSPOR
  İSTANBULSPOR - VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKYorum Yaz

Daha yeni Daha eski