Post Top Ad

  Aziz Yıldırım'ın "Mourinho'yu getireceğim" sözleri dünya basınında

  Aziz Yıldırım'ın

  Fenerbahçe'de başkan olarak 20 yıl görev yapan Aziz Yıldırım, yapılacak seçimde yeniden aday olma kararı aldı. Yıldırım, Mourinho'yu getireceğim. Geçen hafta yüz yüze görüştüm, memnuniyetle karşıladı." dedi. Aziz Yıldırım'ın Mourinho sözleri dünya basınınında da yer aldı.

  Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım haziran ayında yapılacak kongrede başkanlığa yeniden aday olma kararı aldı. Basın toplantısında konuşan Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe, artık büyük hocalarla mücadele etmelidir. Jose Mourinho ile geçen hafta yüz yüze görüştüm. Kendisine 'Fenerbahçe'nin sana ihtiyacı var, senin de Fenerbahçe'ye ihtiyacın var' dedim. O da bunu memnuniyetle karşıladı." dedi.
  Mourinho'nun, Konyaspor-Fenerbahçe maçını canlı izlediğini söyleyen Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe'yi çalışıyor. Büyük ihtimalle biz kazanırsak ben Mourinho'yu getireceğim Fenerbahçe'nin başına. Ne kadar isterse o kadar oyuncu da alacağız." ifadelerini kullandı.
  Aziz Yıldırım'ın Mourinho sözleri dünya basınında da geniş yer buldu.
  The Sun - Jose Mourinho, 4 yıllık işsizliğin ardından Fenerbahçe'den teklif aldı.  Haberde, Mourinho'nun görevi kabul etmesi durumunda eski oyuncu Fred'le yeniden bir araya geleceği belirtildi.  İkili, Mourinho'nun Aralık 2018'de görevden alınmasından önce Old Trafford'da kısa bir süre birlikte çalışmıştı.
  Football Italia - Fenerbahçe'de teknik direktörlük görevi için favori Jose Mourinho.
  İspanyol AS'ta yer alan haberde, "Mourinho'nun yeni adresi Türkiye olabilir" ifadelerine yer verildi.
  Tutto Mercato - Jose Mourinho'ya yeni teklif. Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, seçilirse göreve Mourinho'yu getireceğini açıkladı.
  Portekiz medyasından Record ise, "Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, Jose Mourinho'yu garanti etti." dedi.
  A Bola - Jose Mourinho, Fenerbahçe'ye yakın.Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski