Post Top Ad

  Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: Biz hafta sonu sahada konuşacağız

  Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk: Biz hafta sonu sahada konuşacağız

  1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) tarafından düzenlenen "Galatasaray'da Yılın Sporcusu" ödül töreni gerçekleştirildi. Törende açıklamalar yapan teknik direktör Okan Buruk, "Biz hafta sonu sahada konuşacağız ama burada da birkaç kelime etmek isterim. Galatasaray'ın tüm branşlarında tüm oyuncular çok değerli. Hepsinin emekleri var. Hepsi Galatasaray formasıyla önemli başarı sergiliyor. Hepimiz için çok önemli, çok değerli bir forma. Galatasaray'ın her ferdinin bir ödül alması gerekiyor. İnşallah tekrar bir şampiyonluğu daha beraber kutlar, gelecek sene yine burada buluşuruz." dedi.

  "Galatasaray'da Yılın Sporcusu" ödül töreni yapıldı. Onur ödülüne Fernando Muslera, yılın erkek sporcusu ödülüne Dries Mertens ve Barış Alper Yılmaz, yılın kadın sporcusu ödülüne de İlkin Aydın layık görüldü.RAMS Park Özhan Canaydın Salonu'nda düzenlenen törene, Kulüp Başkanı Dursun Özbek, Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur ve yönetim kurulu üyeleri, futbol A takımı teknik direktörü Okan Buruk, GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, dernek üyeleri ve sporcular katıldı.Başkan Dursun Özbek, törende yaptığı açıklamada, GSYİAD'ın her zaman Galatasaray'ın yanında olduğunu söyledi.Derneğin, Galatasaray'ın dertleriyle dertlenen bir yapısı olduğunu ifade eden Özbek, "Yaptıkları bu aktiviteler, Galatasaray'ın birlik beraberliğine katkı veren aktiviteler. Bunlar camia için çok önemli. Basına taşındığı için de bu organizasyonlar, Galatasaray'ın daha iyi anlaşılması için çok önemli. Onun için kendilerine buradan büyük bir teşekkür ediyorum. Galatasaray'ın başarısı demek Galatasaray için formasını terleten sporcularımızın emeğinin ne kadar yüksek olduğunu anlamak demektir." diye konuştu.
  Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, sarı-kırmızılı formayı giyen tüm sporcuların ödüle layık olduğunu aktardı.Bu sene bir şampiyonluğu daha beraber kutlayacaklarına inandığını dile getiren Buruk, "Biz hafta sonu sahada konuşacağız ama burada da birkaç kelime etmek isterim. Galatasaray'ın tüm branşlarında tüm oyuncular çok değerli. Hepsinin emekleri var. Hepsi Galatasaray formasıyla önemli başarı sergiliyor. Hepimiz için çok önemli, çok değerli bir forma. Galatasaray'ın her ferdinin bir ödül alması gerekiyor. İnşallah tekrar bir şampiyonluğu daha beraber kutlar, gelecek sene yine burada buluşuruz." değerlendirmesinde bulundu.
  Ödül alan sporculardan Muslera, yaptıkları işin ödüllendirilmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederken, Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımı oyuncusu İlkin Aydın, formasını taşıdığı kulübünde ödüle layık görülmenin gururunu yaşadığını belirtti.
  Barış Alper Yılmaz, ödülü takım adına aldığını vurgularken, Dries Mertens, sarı-kırmızılılara bir yıllığına geldiğini ancak artık evinde gibi hissettiğini dile getirdi.Öte yandan, konuşmaların ardından 6 Mayıs tarihinde doğum gününü kutlayacak Mertens için pasta kesildi.Organizasyon, hatıra fotoğraf çekiminin ardından tamamlandı.Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski